Cennik

Warunki grup na zasadach niepublicznych
Wpisowe: bezzwrotne, płatne w momencie zapisu dziecka do placówki – 300 zł
Czesne:  500 zł (zniżka na drugie dziecko w przedszkolu 200 zł, dotyczy tylko dzieci uczęszczających do grup na zasadach niepublicznych). Kwota  jest stała za każdy miesiąc.

Stawka żywieniowa 14 zł/dziennie, za każy dzień obecności.

Warunki grup na zasadach publicznych zgodnie z obowiązującymi zasadami w Gminie Marki

Domowe Przedszkole w ramach czesnego oferuje:

• opiekę, działania wspierające rodzinę w wychowaniu dziecka  i realizację wybranych programów, obejmujących edukację: językową, matematyczną, artystyczną, społeczną, ekologiczną i przyrodniczą, zajęcia ruchowe.
  • cztery pełnowartościowe posiłki dziennie, z uwzględnieniem diet dla dzieci z alergią pokarmową,
  • uroczystości, imprezy z udziałem rodziców, dziadków,
  • logopedyczne badania przesiewowe

oraz zajęcia dodatkowe:

• język angielski ,
  • rytmika
  • warsztaty umiejętności społecznych (dla dzieci starszych),
  • bajko / muzykoterapię.

Dodatkowo płatne:

• Zajęcia dodatkowo płatne organizowane według potrzeb (opłata w przypadku nieobecności dziecka nie ulega zwrotowi) – 40 – 50 zł.

– taniec

– karate

– szachy

Wycieczki, wyjścia do teatru, muzeum