O nas

Domowe Przedszkole mieści się w kameralnej, cichej okolicy Marek, przy ul. Wilczej 30A. Z dala od ruchliwych ulic,  na terenie otoczonym drzewami, krzewami, które rzez cały rok  będą przedmiotem dziecięcych  obserwacji i oświadczeń przyrodniczych.
Placówka powstała z potrzeby serca i jak nazwa wskazuje pragniemy, aby była namiastką domu, jego kameralnej atmosfery, ciepła i bezpieczeństwa.  Budynek spełniający wszelkie wymagania sanitarne i przeciwpożarowe, normy bezpieczeństwa, zaprojektowany został z myślą o dzieciach. Wyposażony jest również w profesjonalny system wentylacji, który dzięki stałej wymianie powietrza zmniejsza ryzyko alergii oraz chorób. Łazienki wyposażone są w podajniki mydła i papierowe ręczniki.  Przestronne sale, jasne, ciepłe barwy, elementy dekoracji oszczędne w formie,  nawiązujące do elementów natury, atestowane wyposażenie, zabawki z materiałów przyjaznych dziecku. Wszystko stwarza przytulną atmosferę i co bardzo ważne daje możliwość rozwoju dziecięcej wyobraźni i kształtuje poczucie estetyki. Flora, Fauna i Ziemia w Kosmosie oraz Oceania– to sale, których sceneria wprowadza w klimat, tematykę otaczającego nas świata, dając dzieciom inspirację do zabaw, wszechstronnej aktywności.

Wokół przedszkola  znajduje się teren przystosowany do potrzeb dzieci, z zabawkami,  przyjaznym podłożem i koniecznymi zabezpieczeniami. W takich warunkach podejmowana przez dzieci aktywność  ruchowa tak ważna i niezbędna dla ich rozwoju będzie przyjemna, efektywna i bezpieczna.

Gwarancja  jakości

Jakość naszego Domowego Przedszkola zapewni również wykwalifikowana kadra, doskonaląca systematycznie swoją wiedzę i umiejętności, sprawny system zarządzania, własne wypracowane wysokie standardy mające na celu dbałość o dobro, rozwój i bezpieczeństwo dzieci.

Komentarze są wyłączone.